Aicinājums manabalss.lv

Adrese manabalss.lv https://manabalss.lv/valsts-valodas-statusa-nodrosinasana/show

Pēc 2022. gada 24. februāra Krievijas agresijas Ukrainā mēs krasi mainījām savu toleranto attieksmi pret PSRS okupācijas pieminekļiem. Trīsdesmit gadus mēs pacietām t.s. Uzvaras dienas gājienus, mūsu valsts nicināšanu un melus par neizdevušos valsti. Tam visam jāsaka – STOP! Mums ir jāmaina mūsu 30 gadus ilgā tolerantā attieksme arī pret krievu valodu. Ik katru dienu ar stingru stāju un pārliecinoši visur un vienmēr mums jārunā latviešu valodā. Mums jāizbeidz pakļauties rusifikācijai, kas ilgus okupācijas gadus mūs nospieda.
Aicinām pievienoties kustībai – atkrievisko Latviju, kā to jau izdarījušas mūsu kaimiņvalstis. Masu medijos, interneta vietnēs, pakalpojumu sniegšanā, darba vietās un tmldz. lietojam tikai latviešu un Eiropas kopienas valodas (angļu, vācu utt.). Tad notiks brīnumi – latviešu valodas “nepratēji” sāks runāt, Latvija izmainīsies, kļūdama par normālu eiropeisku valsti. Valsts valodas lietošana saliedēs arī sabiedrību.
Lai nostiprinātu latviešu valodas lietošanu ar likumdošanas palīdzību, biedrība “Par latviešu valodu” aicina katru latviešu valodas aizstāvētāju nobalsot interneta vietnē www.manabalss.lv par jaunu iniciatīvu: VALSTS VALODAS STATUSA NODROŠINĀŠANA.
Aiciniet arī savus kolēģus, ģimenes locekļus un draugus nobalsot par šo iniciatīvu. Tas neprasa daudz. Toties to izdarot, katrs varēsim panākt jūtamas izmaiņas latviešu valodas lietošanā un cienīšanā.
Biedrības “Par latviešu valodu” vārdā
valdes priekšsēdētāja Ruta Pazdere
29 521 934